P4SMA130AH
P4SMA130AH Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMAH SERIES_A2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA130AH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMA130AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA130A-H P4SMA130A-H Hersteller : Bourns p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 130V 400W UniDir
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA130AH P4SMA130AH Hersteller : Taiwan Semiconductor P4SMAH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 130V, 5%, Unidirectional, TVS