P4SMA130H
P4SMA130H Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMAH SERIES_A2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 105VWM 187VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 117V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA130H Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 105VWM 187VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 117V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMA130H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA130H P4SMA130H Hersteller : Taiwan Semiconductor P4SMAH_SERIES_A2102-2821886.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 130V, 10%, Unidirectional, TVS