P4SMA150A TR13 Central Semiconductor Corp
P4SMA_DS.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA150A TR13 Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA150A TR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA150A/TR13 P4SMA150A/TR13 Hersteller : YAGEO P4SMA_1 Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA150A/TR13 P4SMA150A/TR13 Hersteller : Yageo p4sma_1.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes UND Wkg128V 1CH SMD DO214AC2 Bkdn150V