Produkte > VISHAY > P4SMA160A-E3/5A
P4SMA160A-E3/5A
P4SMA160A-E3/5A Vishay
p4sma.pdf
Hersteller: Vishay
TVS Diode Single Uni-Dir 136V 400W 2-Pin SMA T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA160A-E3/5A Vishay
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 152V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMA160A-E3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 152V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA160A-E3/5A P4SMA160A-E3/5A Hersteller : Vishay General Semiconductor p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 160V 5% Unidir
P4SMA160A-E3/5A P4SMA160A-E3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 160V 5% Unidir
P4SMA160A-E3\5A P4SMA160A-E3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W,160V,5%,UNIDIR,SMA,TVS