P4SMA220CA
P4SMA220CA NextGen Components
SMAP4SMA220CAC.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS DIODE 185VWM 328VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA220CA NextGen Components
Description: TVS DIODE 185VWM 328VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA220CA P4SMA220CA Hersteller : Littelfuse tvs-diodes-p4sma-datasheet?assetguid=d4a000f4-a1f8-43e4-ba75-ac288263ba41 SMAP4SMA220CAC.pdf p4sma220.pdf eaton-p4sma-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 185V 400W 5% Bi-directional
auf Bestellung 4900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
P4SMA220CA Hersteller : SUNMATE tvs-diodes-p4sma-datasheet?assetguid=d4a000f4-a1f8-43e4-ba75-ac288263ba41 SMAP4SMA220CAC.pdf p4sma220.pdf eaton-p4sma-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf Transient Voltage Suppressor P4SMA220CA DO-214AC 0,4kW; 220V; bidirectional P4SMA220CA DO-214AC DTP4SMA220CA
Anzahl je Verpackung: 20 Stücke
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.2A
Power - Peak Pulse: 400W
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Power - Peak Pulse: 400W
P4SMA220CA P4SMA220CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559458_1-2265024.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS P4SMA 185V BI