P4SMA22CA
P4SMA22CA NextGen Components
SMAP4SMA22CASC.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA22CA NextGen Components
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA22CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA22CA P4SMA22CA Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation P4SMA SERIES_S2102.pdf Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.4A
Supplier Device Package: SMA
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA22CA P4SMA22CA Hersteller : Bourns p4sma-777697.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22V 400W BiDir
P4SMA22CA P4SMA22CA Hersteller : Littelfuse SMAP4SMA22CASC.pdf P4SMA SERIES_S2102.pdf eaton-p4sma-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 18.8V 400W 5% Bi-directional