Produkte > VISHAY > P4SMA33CA-E3/61
P4SMA33CA-E3/61 VISHAY
p4sma.pdf
Hersteller: VISHAY
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 31.4V; 8.8A; bidirectional; DO214AC,SMA; Ch: 1
Type of diode: TVS
Mounting: SMD
Case: DO214AC; SMA
Semiconductor structure: bidirectional
Leakage current: 1µA
Number of channels: 1
Max. forward impulse current: 8.8A
Max. off-state voltage: 28.2V
Breakdown voltage: 31.4V
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Manufacturer series: P4SMA
auf Bestellung 12600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA33CA-E3/61 VISHAY
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA33CA-E3/61
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA33CA-E3/61 P4SMA33CA-E3/61 Hersteller : Vishay p4sma.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 28.2V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA33CA-E3/61 P4SMA33CA-E3/61 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p4sma.pdf Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
P4SMA33CA-E3/61 P4SMA33CA-E3/61 Hersteller : Vishay General Semiconductor p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 33V Bidirect
P4SMA33CA-E3\61 P4SMA33CA-E3\61 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,33V 5%,BIDIR,SMA TVS