P4SMA510CA
P4SMA510CA NextGen Components
SMAP4SMA510CAC.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diode 400W 510V BI SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 434V
Supplier Device Package: DO-214AC, SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 485V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 698V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 500000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA510CA NextGen Components
Description: TVS Diode 400W 510V BI SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 434V, Supplier Device Package: DO-214AC, SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 485V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 698V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA510CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA510CA P4SMA510CA Hersteller : Bourns p4sma-777697.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 510V 400W BiDir
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA510CA P4SMA510CA Hersteller : Littelfuse SMAP4SMA510CAC.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 434V 400W 5% Bi-directional