P4SMA62CA
P4SMA62CA NextGen Components
SMAP4SMA62CASC.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diode 400W 62V BI SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 53V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 58.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 85V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA62CA NextGen Components
Description: TVS DIODE 53VWM 85VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 53V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 58.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 85V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA62CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.8A
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA62CA P4SMA62CA Hersteller : Bourns Inc. P4SMA.pdf Description: TVS DIODE 53VWM 85VC DO214AC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Power - Peak Pulse: 400W
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A
Power - Peak Pulse: 400W
P4SMA62CA P4SMA62CA Hersteller : Littelfuse media-3320137.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 53V 400W 5% Bi-directional
P4SMA62CA P4SMA62CA Hersteller : Taiwan Semiconductor littelfuse_tvs_diode_p4sma_datasheet.pdf.pdf P4SMA.pdf SMAP4SMA62CASC.pdf eaton-p4sma-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf P4SMA SERIES_S2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 62V, 5%, Bidirectional, TVS