P4SMA7.5A TR13 Central Semiconductor Corp
P4SMA_DS.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA7.5A TR13 Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMA7.5A TR13
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA7.5A/TR13 P4SMA7.5A/TR13 Hersteller : YAGEO p4sma_1-2307623.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes BID Wkg6.4V 1CH SMD DO214AC Bkdn7.5V