P4SMA75CA
P4SMA75CA YANGJIE TECHNOLOGY
P4SMA_ser.pdf
Hersteller: YANGJIE TECHNOLOGY
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 75V; 3.9A; bidirectional; ±5%; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 64.1V
Breakdown voltage: 75V
Max. forward impulse current: 3.9A
Semiconductor structure: bidirectional
Tolerance: ±5%
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Features of semiconductor devices: glass passivated
Manufacturer series: P4SMA
auf Bestellung 3129 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 610
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA75CA YANGJIE TECHNOLOGY
Description: TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64.1V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 71.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA75CA P4SMA75CA Hersteller : Littelfuse Littelfuse_TVS_Diode_P4SMA_Datasheet_pdf-540735.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 64.1V 400W 5% Bi-directional
auf Bestellung 4061 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64.1V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 71.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 140 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMA75CA P4SMA75CA Hersteller : Bourns Inc. P4SMA.pdf Description: TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Power - Peak Pulse: 400W
Power - Peak Pulse: 400W
Applications: Telecom
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V
Supplier Device Package: SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V
Power - Peak Pulse: 400W
P4SMA75CA P4SMA75CA Hersteller : Bourns p4sma-777697.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 75V 400W BiDir
P4SMA75CA P4SMA75CA Hersteller : Taiwan Semiconductor media?resourcetype=datasheets&itemid=f1607d21-efe0-415f-b248-b77f4668ea0b&filename=p4sma P4SMA.pdf eaton-p4sma-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf P4SMA%20SERIES_S2102.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 75V, 5%, Bidirectional, TVS