Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ10A_R1_00001
P4SMAJ10A_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 499 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ10A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ10A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ10A_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ10A_R1_00001 P4SMAJ10A_R1_00001 Hersteller : Panjit 0A3E7C6E96C375326DDC915C3F395419954597232955377A814C1A5738EADBB4.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,10V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ10A-R1-00001 P4SMAJ10A-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866746.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 10V
P4SMAJ10A_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 11.1÷12.3V; 23.5A; unidirectional; SMA; P4SMAJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 10V
Breakdown voltage: 11.1...12.3V
Max. forward impulse current: 23.5A