Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ120A_R1_00001
P4SMAJ120A_R1_00001
P4SMAJ120A_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 120V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 133V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 193V
Power - Peak Pulse: 400W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ120A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 120V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 133V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 193V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ120A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ120A_R1_00001 P4SMAJ120A_R1_00001 Hersteller : Panjit B9B8754D1F65D6101EB0CE55506912891E4C0ACFFFA75348064B831EE04F7317.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,120V,UNI