Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ120AS_R1_00001
P4SMAJ120AS_R1_00001
P4SMAJ120AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 120V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 133V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 193V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1586 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ120AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 120V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 133V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 193V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ120AS_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ120AS_R1_00001 P4SMAJ120AS_R1_00001 Hersteller : Panjit A49D43A66645D9A9DB8914AF15E0489CE1EF73C6952A0623B95C19FB0E4B6685.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,120V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ120AS-R1-00001 P4SMAJ120AS-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ8_5AS_SERIES-1866751.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 120V