Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ12A_R1_00001
P4SMAJ12A_R1_00001
P4SMAJ12A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ12A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
P4SMAJ12A_R1_00001 Hersteller : PanJit P4SMA-AU_SERIES.pdf P4SMAJ12A_R1_00001
Mindestbestellmenge: 630
P4SMAJ12A_R1_00001 P4SMAJ12A_R1_00001 Hersteller : Panjit E23751535DE3649C427AF15AC2CF850A33348B16C6BA11579FE47E3A9B4170E4.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,12V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 13.3÷14.7V; 20.1A; unidirectional; SMA; P4SMAJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 12V
Breakdown voltage: 13.3...14.7V
Max. forward impulse current: 20.1A