Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ12AS_R1_00001
P4SMAJ12AS_R1_00001
P4SMAJ12AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ12AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
P4SMAJ12AS_R1_00001 P4SMAJ12AS_R1_00001 Hersteller : Panjit 1BE06D0A65FA0579DAFE08E70263100BD4C9A605266161C70E6A15A2EBF069B8.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,12V,UNI