Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ12CA_R1_00001
P4SMAJ12CA_R1_00001
P4SMAJ12CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ12CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 13.3÷14.7V; 20.1A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 12V
Breakdown voltage: 13.3...14.7V
Max. forward impulse current: 20.1A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Manufacturer series: P4SMAJ
Features of semiconductor devices: glass passivated
Kind of package: reel; tape
auf Bestellung 2091 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 40
P4SMAJ12CA_R1_00001 P4SMAJ12CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 4135423939393136453239433736313332354139383041443744443337384436.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,12V,BI
Mindestbestellmenge: 7
P4SMAJ12CA-R1-00001 P4SMAJ12CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866773.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 12V