Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ13A-AU_R2_000A1
P4SMAJ13A-AU_R2_000A1
P4SMAJ13A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5533 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ13A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ13A-AU_R2_000A1
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ13A-AU_R2_000A1 P4SMAJ13A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit P4SMAJ_AU_SERIES-1866583.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,13V,UNI