Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ14CA_R1_00001
P4SMAJ14CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ14CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ14CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ14CA_R1_00001 P4SMAJ14CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866722.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,14V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ14CA-R1-00001 P4SMAJ14CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866722.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 14V