Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ9.0CA-AU
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ16CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit BCD49F00B924C034E197F528BAB62686B0652CECEE268A5929F483B446AFB430.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,16V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 17.8÷19.7V; 15.3A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 16V
Breakdown voltage: 17.8...19.7V
Max. forward impulse current: 15.3A