Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ170AS_R1_00001
P4SMAJ170AS_R1_00001
P4SMAJ170AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ170AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
P4SMAJ170AS_R1_00001 P4SMAJ170AS_R1_00001 Hersteller : Panjit DD3468AEAB96ED572D06305E39A23F24B58EEAF24B33D9EDDD9ECB2832E6A6C5.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,170V,UNI