Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1310 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 73EE8ABEE233AEA7DDEE290AB0AD4DFE6546E334D9BA4BAA38E338BC7BCAAB46.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,18V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 20÷22.1V; 13.7A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 18V
Breakdown voltage: 20...22.1V
Max. forward impulse current: 13.7A