Produkte > PANJIT > P4SMAJ18CA_R1_00001
P4SMAJ18CA_R1_00001
P4SMAJ18CA_R1_00001 Panjit
7F6C463088234BDB32C63BD6ED9D065D6DD61530CB229F4B0BCDA5C354B78A6C.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,18V,BI
auf Bestellung 1686 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ18CA_R1_00001 Panjit
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
P4SMAJ18CA_R1_00001 Hersteller : PanJit P4SMAJ18CA_R1_00001
Mindestbestellmenge: 660
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 44
P4SMAJ18CA-R1-00001 P4SMAJ18CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866671.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 18V
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ18CA_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 20÷22.1V; 13.7A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 18V
Breakdown voltage: 20...22.1V
Max. forward impulse current: 13.7A