Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ200A_R1_00001
P4SMAJ200A_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 220V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1670 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ200A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 220V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ200A_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ200A_R1_00001 P4SMAJ200A_R1_00001 Hersteller : Panjit 9CFE4C734A74A5B66C8BB7DB6A9AA7EEC3A5B03D0887B8741772566C374FDA94.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,200V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ200A-R1-00001 P4SMAJ200A-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866841.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 200V
P4SMAJ200A_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 220÷247V; 1.2A; unidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 200V
Breakdown voltage: 220...247V
Max. forward impulse current: 1.2A