Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ20CAS_R1_00001
P4SMAJ20CAS_R1_00001
P4SMAJ20CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ20CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3597 Stücke:
Mindestbestellmenge: 34
P4SMAJ20CAS_R1_00001 P4SMAJ20CAS_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ8_5AS_SERIES-1866702.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,20V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ20CAS-R1-00001 P4SMAJ20CAS-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ8_5AS_SERIES-1866702.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 20V