Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ220AS_R1_00001
P4SMAJ220AS_R1_00001
P4SMAJ220AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 242V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1790 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ220AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 242V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMAJ220AS_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ220AS_R1_00001 P4SMAJ220AS_R1_00001 Hersteller : Panjit E14458F669D3B9A517E14082BD9EFFD45F6BFE745B84C81EFC95D4843341EAA6.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,220V,UNI