Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ9.0CA-AU
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ22CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit P4SMAJ-AU_SERIES-1866786.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,22V,BI