Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ24CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 8B16E1E99933BF70672C920DB8AA5B2B044392DACD6937F7EFBF2268B15C89ED.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,24V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 26.7÷29.5V; 10.3A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 24V
Breakdown voltage: 26.7...29.5V
Max. forward impulse current: 10.3A