Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ9.0CA-AU
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1392 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ26CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit P4SMAJ_AU_SERIES-1866787.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,26V,BI