Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ30A_R1_00001
P4SMAJ30A_R1_00001
P4SMAJ30A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ30A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 33.3÷36.8V; 8.3A; unidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 30V
Breakdown voltage: 33.3...36.8V
Max. forward impulse current: 8.3A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: P4SMAJ
Features of semiconductor devices: glass passivated
auf Bestellung 1730 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
P4SMAJ30A_R1_00001 P4SMAJ30A_R1_00001 Hersteller : Panjit 2A1FE81ABD6BD3E22AA9759E97ED1D45EA7E42AFC3546B1E39C091BE4EA0979C.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,30V,UNI
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 33
P4SMAJ30A_R1_00001 Hersteller : PanJit P4SMA-AU_SERIES.pdf P4SMAJ30A_R1_00001
Mindestbestellmenge: 633
P4SMAJ30A-R1-00001 P4SMAJ30A-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866733.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 30V