Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ33A-AU_R1_000A1
P4SMAJ33A-AU_R1_000A1
P4SMAJ33A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ33A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ33A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ33A-AU_R1_000A1 P4SMAJ33A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 3EEF92F5EE1C0963E2D47451D582951CFCDEAA583A4B00FB841A3F66A38F6554.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,33V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 36.7÷40.6V; 7.5A; unidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...40.6V
Max. forward impulse current: 7.5A