Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ36CA_R1_00001
P4SMAJ36CA_R1_00001
P4SMAJ36CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMA-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2735 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ36CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ36CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ36CA_R1_00001 P4SMAJ36CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 8C6CE52887FAB2415ED162350B715DD99515135561460AA780D64956A88AA2C0.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,36V,BI