Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ9.0CA-AU
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 3431443239384346303734343846374337353942464230333836303536464531.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,43V,BI