Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ51CAS_R1_00001
P4SMAJ51CAS_R1_00001
P4SMAJ51CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1765 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ51CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMAJ51CAS_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ51CAS_R1_00001 P4SMAJ51CAS_R1_00001 Hersteller : Panjit C862D6CADB55A9EB4DFC0316405646E42917302FDA8DDE08C73CE9441B2F52D7.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,51V,BI