Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ6.5A_R1_00001
P4SMAJ6.5A_R1_00001
P4SMAJ6.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ6.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ6.5A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ6.5A_R1_00001 P4SMAJ6.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. P4SMAJ_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ6.5A_R1_00001 P4SMAJ6.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit 4637433835304342374332333137363931363141343146343631333039453645.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,6.5V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ6.5A-R1-00001 P4SMAJ6.5A-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866904.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 6.5V
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 7.22÷7.98V; 35.7A; unidirectional; SMA; P4SMAJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 6.5V
Breakdown voltage: 7.22...7.98V
Max. forward impulse current: 35.7A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 0.5mA