Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ6.5CA_R1_00001
P4SMAJ6.5CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ6.5CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ6.5CA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1827 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
P4SMAJ6.5CA_R1_00001 P4SMAJ6.5CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 3644413733383332354641374642313830363837463038373434343246443733.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,6.5V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ6.5CA-R1-00001 P4SMAJ6.5CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866823.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 400W 6.5V
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ6.5CA_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 7.22÷7.98V; 35.7A; bidirectional; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 6.5V
Breakdown voltage: 7.22...7.98V
Max. forward impulse current: 35.7A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 1mA