Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1
P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4SMAJ-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: SMA (DO-214AC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: SMA (DO-214AC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1 P4SMAJ70CA-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit P4SMAJ_AU_SERIES-1866935.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,70V,BI