Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ75CAS_R1_00001
P4SMAJ75CAS_R1_00001
P4SMAJ75CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ8.5AS_SERIES.pdf
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V
Supplier Device Package: SMA (DO-214AC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 83.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ75CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V, Supplier Device Package: SMA (DO-214AC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 83.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4SMAJ75CAS_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ75CAS_R1_00001 P4SMAJ75CAS_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ8_5AS_SERIES-1866876.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,75V,BI