Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ78CA_R1_00001
P4SMAJ78CA_R1_00001
P4SMAJ78CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ_SERIES.pdf
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 86.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ78CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
P4SMAJ78CA_R1_00001 P4SMAJ78CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866860.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,78V,BI