Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ8.5A_R1_00001
P4SMAJ8.5A_R1_00001
P4SMAJ8.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.44V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ8.5A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.44V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMAJ8.5A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMAJ8.5A_R1_00001 P4SMAJ8.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. P4SMAJ_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ8.5A_R1_00001 P4SMAJ8.5A_R1_00001 Hersteller : Panjit 916DAD8A9828ED4A409B7A8C14F6604E19FE37B99001BC5D354CE74071ADAB8E.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,8.5V,UNI