Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ8.5CA_R1_00001
P4SMAJ8.5CA_R1_00001
P4SMAJ8.5CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.44V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ8.5CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.44V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
P4SMAJ8.5CA_R1_00001 P4SMAJ8.5CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P4SMAJ_SERIES-1866828.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,8.5V,BI