Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4SMAJ85A_R1_00001
P4SMAJ85A_R1_00001
P4SMAJ85A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4SMAJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 94.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1619 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMAJ85A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 94.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4SMAJ85A_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P4SMAJ85A_R1_00001 P4SMAJ85A_R1_00001 Hersteller : Panjit E3DB23160A9692017AE905C95092FD9ECFC4E8809A132D542A0F10E911F67283.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SMA,85V,UNI