P5KE13A-TP
P5KE13A-TP Micro Commercial Components (MCC)
P5KE5_0_P5KE200A_DO_15_-3366009.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components (MCC)
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
auf Bestellung 3995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P5KE13A-TP Micro Commercial Components (MCC)
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-15, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P5KE13A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-15
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 500W