P5KE13CA-AP
P5KE13CA-AP Micro Commercial Components
p5ke5.0-p5ke200ado-15.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Bi-Dir 13V 500W 2-Pin DO-15 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details P5KE13CA-AP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-15, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P5KE13CA-AP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P5KE13CA-AP Hersteller : Micro Commercial Co P5KE5.0-P5KE200A(DO-15).pdf Description: Interface
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-15
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 500W