P5KE24A-TP
P5KE24A-TP Micro Commercial Co
P5KE5.0-P5KE200A(DO-15).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-15
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details P5KE24A-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-15, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P5KE24A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P5KE24A-TP P5KE24A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) P5KE5_0_P5KE200A_DO_15_-3366009.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR