P62BNL820M5ST
P62BNL820M5ST Knowles Dielectric Labs
Milli-Cap%C2%AE
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: MILLI-CAP - SMD MILLIMETER WAVE
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P62BNL820M5ST Knowles Dielectric Labs
Description: MILLI-CAP - SMD MILLIMETER WAVE, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BN
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 1128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
P62BNL820M5ST P62BNL820M5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs knowles_07212017_Milli.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 82pF 0602 Milli-Cap BB Block