Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P62BNL820MA02636T
P62BNL820MA02636T
P62BNL820MA02636T Knowles Dielectric Labs
Opti-Cap%C2%AE
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 82PF 25V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.1µF
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0602 (1505 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 25 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 3225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P62BNL820MA02636T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 82PF 25V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 82pF, 0.1µF, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0602 (1505 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P62BNL820MA02636T P62BNL820MA02636T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_OPTI_CAP_BNL_DATASHEET_JULY_2020-2943703.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82pF 10V 0201 Opti-Cap
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
P62BNL820MA02636T P62BNL820MA02636T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Opti-Cap%C2%AE Description: CAP ARRAY 82PF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.1µF
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 25 V