P62CF0R5B5ST
P62CF0R5B5ST Knowles Dielectric Labs
Milli-Cap%C2%AE
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: BROADBAND CAPACITOR, 0.5 PF, 060
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 0.5 pF
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P62CF0R5B5ST Knowles Dielectric Labs
Description: BROADBAND CAPACITOR, 0.5 PF, 060, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.058" L x 0.020" W (1.47mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 0.5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P62CF0R5B5ST P62CF0R5B5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs Milli-Cap%C2%AE Description: BROADBAND CAPACITOR, 0.5 PF, 060
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.5 pF
auf Bestellung 357 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
P62CF0R5B5ST P62CF0R5B5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs knowles_07212017_Milli.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.5pF 0602 Milli-Cap BB Block