P6KE110A-E3/54
P6KE110A-E3/54 Vishay General Semiconductor
p6ke.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 110V Unidirect
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE110A-E3/54 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 105V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE110A-E3/54 P6KE110A-E3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 110V Unidirect
auf Bestellung 1177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P6KE110A-E3/54 p6ke.pdf
P6KE110A-E3/54 P6KE110A-E3/54 Hersteller : Vishay p6ke.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 94V 600W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 105V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
P6KE110A-E3\54 P6KE110A-E3\54 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,110V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS