Produkte > VISHAY > P6KE15AHE3/54
P6KE15AHE3/54
P6KE15AHE3/54 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
TVS Diode Single Uni-Dir 12.8V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE15AHE3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P6KE15AHE3/54
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE15AHE3/54 P6KE15AHE3/54 Hersteller : Vishay doc88369.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 12.8V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE15AHE3/54 P6KE15AHE3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6ke.pdf Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
P6KE15AHE3/54 P6KE15AHE3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 15V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
P6KE15AHE3\54 P6KE15AHE3\54 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,15V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS